Základní informace o společnosti

Obchodní jméno DAŇOVÉ PORADENSTVÍ TOMÁŠ PACLÍK, a. s.
Sídlo Jeremenkova 1211/40b, Hodolany, 779 00 Olomouc
26849534
DIČ CZ26849534
Telefon +420 583 401 980
  +420 602 529 564
Fax +420 583 401 993
E-mail posta@tomaspaclik.cz


Zveřejnění účetních závěrek dle zákona o obchodních korporacích viz www.justice.cz
 

Historie a strategie firmy

Od roku 1992 úspěšně poskytujeme služby daňového, účetního a ekonomického poradenství podnikatelům i neziskovým organizacím na celém území České republiky. Od 1.1.2005 pod hlavičkou Daňového poradenství Tomáš Paclík, a.s.

Za dobu svého působení firma získala výsadní postavení v oblasti ekonomických služeb zejména na území střední Moravy.

Stálými firemními klienty jsou jak významné průmyslové podniky regionálního i celostátního významu, mnohé z nich patřící do skupin významných zahraničních koncernů, tak rovněž subjekty místní samosprávy - krajský úřad, statutární města, územní samosprávné celky a jimi zřizované příspěvkové organizace. Není výjimkou, že se na nás obracejí i společnosti, pro něž pracují nadnárodní auditorské kanceláře, kterým jsme schopni nabídnout nadstandardní služby v oblasti daňového poradenství. V této oblasti úzce spolupracujeme zejména s partnerskou společností AUDIT TEAM. s.r.o. Daňoví poradci a asistenti pracující ve firmě jsou odborníci s dlouholetými zkušenostmi, specializující se na jednotlivé oblasti daňového práva, účetnictví nebo financí.

Snažíme se k daňové problematice přistupovat komplexně, tj. nejen z pohledu účetnictví či jednotlivých daní, ale zejména z pohledu ekonomického rozhodování pro variantní řešení dané oblasti a systém daní řešíme i z pohledu firemních financí.

U nejvýznamnějších klientů za pomoci metod daňového plánování vytváříme daňový systém, který v návaznosti na finanční plán společnosti umožňuje optimalizovat výši daňové povinnosti klienta z pohledu celkových finančních toků.

Firma nese plnou smluvní garanci za případné škody vzniklé klientům z titulu vykonávání účetního a daňového poradenství a má pro tento účel uzavřenou pojistnou smlouvou s dostatečným finančním krytím.

K jednotlivým klientům volíme individuální přístup, zohledňující jejich styl práce a vnitrofiremní způsob komunikace. Naší snahou je vytvořit systém řešení daňové problematiky v podniku minimálně zatěžující administrativu firmy, umožňující efektivní daňové plánování a optimalizaci daňové povinnosti při eliminaci daňových rizik. Naše úloha pak spočívá v kontrole tohoto systému, zpracování odborných posudků ke složitým problémům, provádění školení pracovníků firmy z daňové a účetní problematiky.

 

Orgány a vedení společnosti

Představenstvo

předseda představenstva  Ing. Oldřich Dočekal
člen představenstva Ing. Andrea Hošáková
člen představenstva Ing. Milan Lang

Dozorčí rada

předseda Ing. Radim Vlk
člen Ing. Antonín Kubíček
člen Dana Veličková

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.